Inginer/student proiectant structuri CCIA Constructii Civile, Industriale si Agricole

FDP PRO CONS SRL - Firma de proiectare constructii civile, industriale si agricole.

Vrem sa ne marim echipa, drept urmare cautam ingineri/masterant/std.anIV pentru postul de proiectant, cu sau fara experienta.
Absolvent al facultatii de constructii civile, industriale si agricole.

Cerinte:

absolvent al unei facultati de constructii, specialitatea inginerie civila
cunoasterea program ETABS
cunoasterea AutoCAD, MS Word, MS Excel
gandire analitica, cunostinte de proiectare

Descrierea jobului

Analizarea temelor de arhitectura / instalatii, predimensionarea si calcului structural iar apoi detalierea elementelor.

Responsabilitati:

analiza, calculul si dimensionarea structurilor de rezistenta in ansamblul lor si a elementelor structurale in detaliu;
conceperea schitelor si a planurilor schematice pe baza carora se vor elabora ulterior plansele de detaliu
comunicarea cu clientii, pe probleme tehnice, reprezentarea companiei la discutii si intalniri tehnice impreuna cu seful de proiect

Oferim:

Pachet salarial motivant in functie de performanta;
Program fexibil
Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu placut cu locatie centrala;
Asigurare privata de sanatate
Sansa de a lucra la elaborarea si implementarea proiectelor complexe avand suport interdisciplinar permanent.

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 3 weeks
  • Oras: Bucuresti
  • Titlu job: Inginer/student proiectant structuri CCIA

Incarca CV.