INGINER CONSTRUCTOR – PREFABRICATE BETON Constructii Civile, Industriale si Agricole

Antal International - companie de recrutare - Prestigioasă companie de construcții cu expunere națională

Antal International – companie de recrutare și selecție de personal (www.antal.com), realizează pentru clientul său – prestigioasă companie de construcții cu expunere națională – procesul de recrutare și selecție pentru poziția de:
INGINER CONSTRUCTOR – PREFABRICATE BETON – JUD. BRAȘOV
Cerințe:
 studii superioare în domeniul construcțiilor civile sau industriale (cerință obligatorie);
 experiență în producția și executia de prefabricate din beton armat (AVANTAJ)
 cunostințe bune de AUTOCAD (Avantaj)
 abilități de operare PC- nivel avansat
 analiză și atenție la detalii;
 capacitatea de a organiza producția și coordona echipa;
 adaptabilitate și responsabilitate
Atribuții:
-verifică comanda primită, studiază proiectul tehnic, detaliile de execuție, semnalează eventuale neconcordanțe; propune soluții
– planifica, organizează și urmărește producția în secția de prefabricate;
– urmărește buna funcționare a echipamentelor din secție;
– urmărește organizarea muncii, respectarea disciplinei, a procedurilor și regulamentelor în secțiile de producție; verifică pontajul personalului din producție;
– urmăreste și verifică respectarea tehnologiei de fabricație
– verifică permanent respectarea și aplicarea procedurilor referitoare la SSM pentru personalul din producție;
– ia măsuri pentru respectarea standardelor de calitate a produselor;
-întocmeste necesarul de materiale
– intocmeste raportul zilnic de productie
– raporteaza consumul de materiale

Se oferă:
– Salarizare competitivă
– Beneficii atractive

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 3 weeks
  • Valabil pana la: July 31, 2019
  • Oras: Brasov
  • Titlu job: INGINER CONSTRUCTOR – PREFABRICATE BETON

Incarca CV.