Inginer Geodez Geodezie

Eurosurvey Srl - Eurosurvey este o companie cu peste 10 ani de experiență în domeniul cadastrului și al măsurătorilor terestre. Suntem concentrați pe o bună organizare a timpului și resurselor și oferim clienților servicii de cea mai bună calitate. Maturitatea profesională dobandită în acești ani este confirmată de proiectele executate până în prezent și de numele clienților noștrii.

Eurosurvey Srl angajeaza inginer geodez cu experienta in domeniu

Descriere responsabilitati:
– trasarea elementelor proiectate in santiere
– ridicari topografice de orice natura
– intocmire documentatii cadastrale de orice natura
– masuratori in vederea intocmirii releveelor pentru fatadele cladirilor
– masuratori pentru urmarirea comportarii in timp a constructiilor
– prelucrarea datelor pentru toate tipurile de activitati mentionate mai sus

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 2 weeks
  • Valabil pana la: May 31, 2019
  • Oras: Bucuresti
  • Titlu job: Inginer Geodez

Incarca CV.