Inginer proiectant constructii Constructii Civile, Industriale si Agricole

VCE Vienna Consulting Engineers SRL - VCE Vienna Consulting Engineers SRL este un birou de inginerie civilă în domeniul construcţiilor, cu activitate internaţională.

Candidatul ideal
Stăpânirea avansată a programului AutoCAD şi a programelor din pachetul Microsoft Office (în mod special, Word și Excel);
Cunoașterea programului REVIT constituie un avantaj;
Preocupare pentru executarea lucrărilor la termen şi în condiţii de calitate;
Atenție la detalii;
Disponibilitatea de a lucra în echipă;
Cunoasterea foarte buna a limbii engleze este obligatorie, cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

Descrierea jobului
– Realizarea planurilor de armare şi cofraj;
– Realizarea modelelor 3D;
– Salariu motivant, în funcție de experiență, performanțe și responsabilități;
– Suntem o echipa tânără formată din absolvenți UTCB;
– Mediu potrivit pentru dezvoltarea unui tânăr inginer constructor;
– Oportunitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de mare amploare atât în țară cât și în afara țării;
– Program de lucru flexibil, potrivit pentru cei ce încă au studiile în desfășurare.

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 4 weeks
  • Valabil pana la: June 30, 2019
  • Titlu job: Inginer proiectant constructii

Incarca CV.