Inginer proiectant drumuri Cai Ferate, Drumuri si Poduri

S.C. SPECIALIST CONSULTING S.R.L. - SPECIALIST CONSULTING este o companie tânără, dinamică, intrată pe piaţa serviciilor consultanţă si proiectare inca din anul 2006, beneficiind de aportul unor specialişti cu experienţă în domeniu. Viziunea SPECIALIST CONSULTING s-a cristalizat în jurul a trei valori esenţiale: Competenţă, Responsabilitate, Sustenabilitate. Suntem mândri să afirmăm că spectrul nostru de expertiză în achiziții și finanțare ne descrie ca fiind partenerul perfect pentru organizațiile publice sau private care planifică noi programe de investiții menite să conducă la creşterea calităţii vieţii comunităţii noastre.

Candidatul potrivit

Candidatul trebuie sa aiba diploma de studii superioare in domeniul constructiilor de drumuri (CFDP), precum si cunostinte de lucru cu Autocad (nivel avansat), Civil 3D, pachetul MS Office.
Abilități interpersonale foarte bune: comunicare, lucrul în echipă, dorință de a învăța, proactivitate

Descrierea postului

Studierea si analizarea documentatiei tehnice primite;
Realizarea calculelor de dimensionare a structurii rutiere;
Intocmirea documentatiilor tehnico-economice la fazele SF/DALI, DTAC, PTE,.
Realizarea documentatiei necesare obtinerii de avize si autorizatii (unde este cazul);
Implicare în tot procesul de proiectare, de la faza de concepție până la faza „as-built”
Oferirea de suport tehnic și soluții.

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 3 weeks
  • Valabil pana la: May 31, 2019
  • Oras: BUCUREȘTI
  • Titlu job: Inginer proiectant drumuri

Incarca CV.