Inginer proiectant structuri Constructii Civile, Industriale si Agricole

ING PROIECT MANAGEMENT SRL - ING Proiect Management este una dintre companiile de top din România care oferă servicii proiectare și consultanță pentru autoritățile administrației publice și pentru entitățile private. Compania noastră este specializată în proiectare de clădiri civile și industriale, infrastructura de apa si apa uzata si infrastructura de transport rutier.

Candidatul ideal
– absolvent al Facultatii de Constructii (CCIA);
– experienta relevanta in domeniul proiectarii precum si cunoasterea avansata a programelor de modelare structuri ETABS sau Scia Engineer;
– Lucreza cu usurinta in programul de armare 3D si detaliere Nemetschek Allplan. Cunostintele de Tekla reprezinta un avantaj.
– Sa detineta bune abilitati de comunicare si sa aiba capacitatea de a gestiona situatiile aparute in relatia cu echipa;
– Sa fie resposabil, implicat, deschis la lucruri noi

Descrierea jobului
Responsabilitati:

Calculul structurilor de beton/metal/lemn in programe de calcul automat
Armare si detaliere in Nemetschek Allplan
Intocmire memorii, breviare de calcul, caiete de sarcini
Urmarirea lucrarilor proiectate in santier
Beneficii:
Salariu fix 4500 Lei
Tichete de masa
Tichete cadou

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 3 weeks
  • Valabil pana la: May 31, 2019
  • Oras: Bucuresti
  • Titlu job: Inginer proiectant structuri

Incarca CV.