Inginer QC Constructii Junior Constructii Civile, Industriale si Agricole

Strabag SRL - STRABAG SE is an European-based technology group for construction services, a leader in innovation and financial strength. Its services span all areas of the construction industry and cover the entire construction value chain – from design to planning, from construction to property and facility services, from operation all the way to demolition. STRABAG creates added value for its clients by its specialized entities integrating the most diverse services and assuming responsibility for them.

RESPONSABILITATI:
– Consolidarea documentelor necesare pentru întocmirea cărţii tehnice (Întocmirea proceselor verbale, a procedurilor de lucru, planul calității, P.C.C.V.I. și a tuturor documentelor aferente CT și SM al firmei).
– Verificarea calității execuției în șantier.
– Păstrarea în evidenţă a documentelor tehnico-economice.
– Centralizarea avizelor de însoţire a materialelor puse în operă (beton, armătură…etc.).
– Sortarea şi înregistrarea corespondenţei în registrul de intrări-ieşiri.
– Îndosarierea documentelor.
– Scanarea şi copierea documentelor.
– Asigură circuitul informaţiilor.

CONDIŢIILE POSTULUI DE LUCRU
– Dispus la un program de lucru prelungit
– Birou în şantier
– Laptop
– Telefon

Candidatul ideal
– Absolvent/ă al/a facultăţii de construcţii.
– Cunoaşterea limbii engleze, nivel mediu-avansat.
– Spirit de echipa
– Carnet de sofer tip B,
– Disponibil/a pentru deplasari in tara

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 2 weeks
  • Valabil pana la: June 10, 2019
  • Oras: Bucuresti
  • Titlu job: Inginer QC Constructii Junior

Incarca CV.