Inginer sef echipa

Arkus Consult - ARKUS CONSULT este o companie germana infiintata in anul 2005 in Landul Bavaria, Germania. Suntem specializati in consultanta in domeniul resurselor umane, recrutare si intermediere de personal. Activam cu precadere in domeniul medical dar si in alte industrii cum ar fi productie, constructii, prestari servicii, turism.

Candidatul ideal

DOAR CU LIMBA GERMANA “A2”
Firma germana, cauta urgent un Inginer sef de echipa care sa cunoasca limba germana la un nivel de A2.
Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in efectuarea de terasamente si fundatii, este absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor, o persoană organizată, punctuală și demnă de încredere.
Experiență în conducerea unei echipe constituie un avantaj !
Descrierea jobului

Beneficii:
Se ofera 14 Euro Brut/ora;
Cazare garatuita, singur in camera!
Responsabilitati:
-supravegherea activităților
-analiza și monitorizarea săptămânală: foile de lucru, planurile de acțiune pentru diferitele probleme care pot apărea, coordonarea în relațiile cu supervizorii proiectului în timp util și în bune condiții pentru a rezolva toate problemele întâlnite în timpul activității;
-recunoașterea și comunicarea riscurilor care apar;
-organizarea, coordonarea și desfășurarea lucrului cu echipa în ceea ce privește lucrările pe șantier;
-urmarirea lucrării;
-coordoneaza, urmareste si supervizeaza executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie in vederea atingerii obiectivelor stabilite;

Detalii job

  • Data postare: Postat acum 4 weeks
  • Valabil pana la: May 31, 2019
  • Oras: Germania
  • Titlu job: Inginer sef echipa
  • Salary: $14 Euro Brut/ora

Incarca CV.